Heeft u een vraag?

Wij helpen u graag!

[WOLFF Belgium (Dutch)] Flyout

Advies

Wolff Klantenservice

Technische vragen

Locaties

WOLFF bij u in de buurt

WOLFF GmbH & Co.KG
WOLFF. Going beyond your limits.

Heeft u een vraag?

Wij helpen u graag!

[WOLFF Belgium (Dutch)] Flyout

Advies

Wolff Klantenservice

Technische vragen

Locaties

WOLFF bij u in de buurt

Klantendienst

ADVIES & CONTACTPERSONEN

Bent u op zoek naar professioneel advies ter plaatse of heeft u vragen over onze producten?
Onze gespecialiseerde technisch-commercieel adviseurs helpen u graag met al uw vragen over het kiezen van de juiste producten.

Technische vragen

08:00 tot 17:00 uur (maandag - vrijdag)
 

Heeft u technische vragen? 

Onze Sales Manager, Len Janssen, help u graag verder.

Telefoon: +32 (0)497 47 36 67
E-mail: len.janssen(at)uzin-utz.com

Klantendienst

Van 8u00 tot 17u30 (maandag tot donderdag)
Van 8u00 tot 16u00 (vrijdag)

Wilt u bestellen of heeft u vragen over uw bestelling?

Onze binnendienst staat u graag te woord.

Telefoon: +32 (0)9 222 58 48
Fax: +32 (0)9 222 33 80
E-mail: be(at)uzin-utz.com

Technisch-commercieel team

Len Janssen

Sales manager
UZIN - PALLMANN - CODEX - WOLFF
 
GSM: +32 (0)497 473 667
len.janssen@uzin-utz.com

Tom Bogaerts

Technisch-commercieel adviseur Antwerpen - Limburg
UZIN - WOLFF

GSM: +32 (0)473 982 389
tom.bogaerts@uzin-utz.com

 

Peter Van den Broeck   

Technisch-commercieel adviseur Oost- & West-Vlaanderen en Noord-West Henegouwen
UZIN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)475 453 442 
peter.vandenbroeck@uzin-utz.com

Philippe Paul

Technisch-commercieel adviseur Waals-Brabant, Brussel & Wallonië
UZIN - PALLMANN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)470 220 931
philippe.paul@uzin-utz.com

Wim Wynants

Technisch-commercieel adviseur Vlaanderen "Uw Partner voor Parket"
UZIN - PALLMANN - WOLFF
 
GSM: +32 (0)472 890 437
wim.wynants@uzin-utz.com

Peter Thomas 

Technisch commercieel adviseur codex
 
GSM: +32 (0)470 232 913
peter.thomas@uzin-utz.com


Klantenservice

Zoë Jaminé 

Telefoon: +32 (0)9 242 81 62
zoe.jamine@uzin-utz.com

Isabel Gonzalez

Telefoon: +32 (0)9 242 81 66
isabel.gonzalez@uzin-utz.com


Finance & administration

Marianne De Slachmuylder

Administratief medewerkster
 
Telefoon: +32 (0)9 242 81 68
marianne.deslachmuylder@uzin-utz.com


Product management

Bart Leen

Product Manager
UZIN - CODEX
  
GSM: +32 (0)475 665 553
bart.leen@uzin-utz.com

Martine Criel

Product Management & Manager Assistant
Head of Customer Service
 
Telefoon: +32 (0)9 242 81 61
martine.criel@uzin-utz.com


Marketing

Eline Vandorpe

Marketing Manager
 
Telefoon: +32 (0)9 242 81 65
eline.vandorpe@uzin-utz.com

Robin Lierman

Marketing & Customer Service
 
Tel: +32 (0)9 242 81 67
robin.lierman@uzin-utz.com


Directie

Marc Nelen

Directeur

WOLFF GmbH & Co.KG

Belgium (Dutch)

Let op. Afhankelijk van het land dat u kies zult u herleid worden naar de thuispagina van de dochteronderneming. U vindt de verantwoordelijke contactpersoon op de pagina.